کمپین اروپا
یرور چمپ اسم یک شرکت قارچ زیستی است.مزرعه داری ۶ سالن پرورشی به مساحت ۵۶۲متر مربع است تمرکز اصلی در این پروژه بر این است که طراحی مزرعه به گونه ایی باشد تا بازدهی بهروری خوب باشد کیفیت هوا بهتر باشد و امکان توسعه و صرفه جویی در مصرف انرژی فراهم شود .همه این همکاری های نزدیک با بیو فانگ بود .
علاوه بر قفسه های باریک به اندازه ۱٫۲ متر مربع که در سالن ها قرار داده شده اند فضای بیتری برای نضافت و تمیز کاری به وجود امده است از کامیون های هیدرولیک آبی استفاده شده است  که باعث رسیدن به بهترین بازدهی می شود  با توجه به اینده راهرو ساخته شده پتانسیل این را دارد که یک سیستم اجرا شود که در بین راهرو حرکت کرده و محصول برداشت کند .
برای تطبیق فضای مورد نیاز برای برودتی قفسه ها طولی به اندازه ۳۹ متر و ایجاد تهویه برودتی مناسب هوا ،سیستم تهویه هوادر وسط سالن در بالا نصب شده است . سیستم تهویه هوا هوای تازه را مستقیما از زیر شیرانی هدایت می کند .یک واحد تهویه هوای مرکزی آرایش یافته تا هوا را به شرایط اولیه و آن را به صورت فشار از بالا زیر سقف شیروانی انتقال دهد .
به شرایط اولیه رساندن هوا اغلب با انرژی بازیافت شده از فشار بلاست است .رکاوری با دریچه های مرکزی کار گذاشته شده انجام می گیرد که به هر سالن مرتبط است هوای خروجی سالن کنترل میشود برای رسیدن به تهویه مناسب در طول سالن یک هواکش مرکزی تعبیه شده است که قابل تنظیم است و.

چمپینتر : یکی ازبزرگترین همکاران در یکی از مناطق تولید قارچ در اسپانیا است .چمپینتر هم اکنون ۹ انبار بزرگ  و  ۳۱تونل دارا می باشد  برای تکمیل ظرفیت تولیدی انها برنامه ریزی برای ساخت یک تونل جدید در همان مکان را دارند .پروژه شامل ۵ فازاست در هر فاز  انبار بزرگ ۱۶  تونل ۲/۳ . پروژه در تابستان سال  افتتاح شد .

آخرین توسعه ی تولید قارچ piccioniکه دارای  ۶ سالن پروش قارچ به مساحت ۴۰۰ متر مربع بود .تمرکز piccioni پرورش قارچ با بهترین کیفیت است بنابراین بیشتر توجهبه طراحی سیستم تهویه هوا متمرک بود که باعث افتخار ماست کریستیانز بری توسعه همکاری اتخاب شد .
مزرعه علاوه بر تولید قارچ سر سفید و نیز تولید قارچ بود .قارچ های مولد نوعی هستند که  تخم قارچ بسیباری تولید می کنند زمانی که تخم قارچ ها تحت شرایت کنترلی نگهداری شوند می تواند روی بهداشت مزرعه و ظرفیت سیستم تهویه هوا تاثیر بگذارد سیستم تعبیه شده نه تنها امکان فیلتر هوا را دارد بلکه باعث گردش هوا نیز می شود

یکی از شرکت های واقع در ابوتسفرد [abbotsford] منطقه ای در نزدیکی ونکوور کانادا می باشد این پروژه به نوبه ی خود یک پروژه با ۱۲سالن پرورش قارچ به مساحت هر کدام ۸۵۶ متر مربع است .کریستان مسئول طراحی این پروزه می باشد.

اخیریا ما تجربه جدیدی از مزارع با خاک و برگ در آونداله
[Avondale]شروع کرده ایم .
فاز اول : مافاز اول را با یک ردیف جدید با ۵ انبار گسترش دادیم .این روش در سطح دنیا منحصر به فرد است . ردیف با انبار ای بزرگ جدید به طور موازی با ردیف انبار های موجود حرکت می کند .مایک فیلتر بالا سری تعبیه کرده ایم که بین  ردیف حرکت می کند و می تواند همه انبار را پر کند مواد کمپوست موجود در سیستم حامل با یک پل به دستگاه حامل انبار جدید منتقل می شود
فاز۲: فاز ۲ با ۴ تونل دیگر در همه ۱۵ تونل توسعه داده می شود جدیدا ما تصمیم به اجرای تجربه جدیدی کردهایم .

مزرعه قارچ روز عشق ، دروینی پگ کانادا واقع است و یکی از سردترین مناطقی است که می توان در ان تولیدی قارچ پیدا کرد دمای هوا در زمستان به منفی ۴۰درجه سلسیوس می رسد بنا به خواسته ی مزرعه ی قارچ روز عشق کریستال  فاز تونل / برای ایجاد مکان رشد به کمپوست فاز  ساخت .
ساخت یک مکان در چنین هوای سرد نیازمند مهندسی مخصوص در قسمت مختلف پروزه است .
مثل کاهش انتقال هوای سرد از بیرون به داخل ساختمان است پیش آماده سازی هوای ورودی به خوبی استفاده می شود .
اجزای روی دستگاه برای تامین قابلیت اطمینان برای این شرایط سخت است .
به عنوان یک سمت از معامله یک ماشین پر کن لز بالا سر برای پر کردن مواد کمپوست تعبیه شده است و در همان موقع جاگذاری شده است با ایجاد این امکان در عمل تولید محصول بیشتر ثابت شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *